Yjet bekojnë këto shenja në Dhjetor !

Disa nga shenjat e horoskopit kanë lindur për të qenë të dashura, zèmër-mira, të sjellshme dhe mbi të gjitha shumë të bekuara në çdo fushë të jetës. Nëse i keni pjesë të jetës tuaj, mos i lèjòni të ikin por mbajini gjithnjë pranë pasi ato ju shtojnë vlera në jetën tuaj dhe ju mbushin plot energji pozitive. Meri nuk i ka kùrsyer fjalët e mira dhe sot ajo tregon se kujt i zbret fat nga yjet. A është shenja juaj në listët e të përkëdhelurve nga fati?

Zbulojeni tani, ja për kë bëhet fjalë…

Yjet bekojnë Peshqit. Peshqit janë lloji i njerëzve metodikë dhe të përgjegjshëm që gjithmonë kanë një zgjidhje për çdo pròblem. Njerëzit e kësaj shenje kanë tendencë të transmetojnë energjinë e tyre pozitive tek të tjerët. Për këtë arsye është shumë bekim në jetë që të kesh afër një të shenjës së peshqve dhe mbi të gjitha të marrësh ndihmë nga një shenjë e tillë, pasi ata të dhurojnë gjithçka pa híle dhe vetëm e bëjnë me dashuri. Në datën 8 dhjetor për shenjën e peshqve do të ketë një lajm të mbarë pasi një dhuratë në formën e një págese apo shpërblimi do të hyjë në jetën tuaj dhe ajo është dhuratë që lidhet me párátë.

Yjet bekojnë Ujorin. Përfaqësuesit e kësaj shenje të zòdíakùt lehtë mùnd të japin shpresë tek njerëzit, t’i qetësojnë miqtë e tyre dhe të rrítin vetëbesimin e tyre. Sinqeriteti i kësaj shenje bën që të gjithë të jenë pranë tyre, pasi e dinë gjithmonë që do të marrin mbështetjen e nèvòjshme. Nëse ju kanë bërë mágjí apo nëse ju ka prèkur syri i kèq, ju duhet të merrni një këshillë ose të rrini sa më parë me një person “ujor” pasi këta kanë një fùqí bekuese që shèròjnë çdo mágjí dhe plágë. Një fat i mbarë prítet më 30 nëntor për ujorët pasi në familje e tyre do të hyjë shumë mirësi dhe lajme të mira. Kështu, fëmijët do të nisin një punë të mirë dhe me të ardhura të larta, ndërsa për ju (prindërit) do të keni një bekim shëndetësor që ju mban lárg nga vírùset.

Yjet bekojnë Gaforren. Ndjeshmëria e Gaforres është ajo që e bën atë një person kaq të veçantë. Janë thjesht shoqëria ideale për të cilën mùnd të keni nevojë. Gaforrja është lloji i mikut që mùnd të lèhtèsojë tríshtímín tuaj me një përqafim të ngrohtë. Me të gjithçka është më e lehtë. Mos hárròni kurrë se asgjë e kèqe nuk ju vjen në jetë nga një person i Gaforres, madje ata ju shtojnë vlerat e jetës pasi kanë një kombinim fati nga yjet që i bën që të jenë në listën e personave hýjnòrë. Pikërisht fati i ka kombinuar 2 gjëra për Gaforret: Së pari rreth 29 nëntorit do të marrin një lajm të mirë në lidhje me një projekt të jetës së tyre apo një planifikim që ka lidhje me të ardhmen e tyre. Do t’ju plotësohet. Lajmi i dytë prítet tu vijë më 20 dhjetor dhe kjo ka lidhje me përgjigjen e një síkleti apo shqètësimi që kanë pásùr në lidhje me shëndetin. Yjet i favorizojnë dhe lajmi do të jetë i mirë.

Yjet bekojnë Dashin. Instínktí mbròjtès i Dashit është diçka për t’u admírùar. Përfaqësuesit e kësaj shenje kùjdesen dhe mbròjnë njerëzit që duan me “mísh dhe me shpirt” dhe nuk lèjòjnë kùrrë që dikush t’ju bëjë kèq. Personat e kësaj shenje pèrcjèllin besim dhe një pjèkùri që është në gjendje të prèkë zèmrát e njerëzve. Çdo person i shenjës së Dashit do t’ju mbròjë me gjithë zèmër dhe do t’ju ofrojë ndihmën në çdo moment të jetës, ndáj dhe mos u kùrseni t’ia kërkoni pasi nuk do të lòdhen kurrë. Janë bekim i vërtetë! Për dashët 10 dhjetori do të jetë disa e tyre me shumë fat, pasi që herët në mëngjes do të marrin vetëm lajme pozitive që do t’ua shtojnë 100-fish lumturinë e jetës.

×

© Copyright 2020 Radio Eurostar - Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Developed by Webiu DigitalAgency