Yjet bekojnë këto shenja në Dhjetor !

Disa nga shenjat e horoskopit kanë lindur për të qenë të dashura, zèmër-mira, të sjellshme…

Lexo Më Shumë ›

Historitë më të bukura të dashurisë nga…

Demi dhe Gaforrja Demi dhe Gaforrja kanë një mirëkuptim të pabesueshëm, në çdo gjë të…

Lexo Më Shumë ›

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je të…

Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është makth për njerëzit e shenjës…

Lexo Më Shumë ›

Shenjat që duhet të bëhen gati për…

Muaj i ri, prapavijë e re! Nëse ju kishte shpëtuar, po jua përsërisim ne. Mërkuri…

Lexo Më Shumë ›

Hëna Blu, në natën e Halloween, do…

– Demi (20 prill-20 maj)   Për shkak se hëna e plotë po rritet në…

Lexo Më Shumë ›

Ç’koktejl duhet të pini, sipas shenjës së…

Të mendohesh për koktejlin e radhës ndërkohë që kamerieri pret në këmbë, është pak stresues…

Lexo Më Shumë ›

Pushimet sipas shenjës zodiakale

Pushimet tuaja verore mund të jenë shumë të shkurtra, ose mund të mos keni mundësinë…

Lexo Më Shumë ›

Çfarë s’duhet t’i thoni kurrë një Gaforreje?

Njerëzit e shenjës së Gaforreve janë të sjellshëm dhe shumë të ndershëm, por ndonjëherë janë…

Lexo Më Shumë ›

Shenja më inatçore e horoskopit

Të gjithëve na ndodh që në momente të caktuara të humbasim toruan, të nevrikosemi me…

Lexo Më Shumë ›

Historitë më të bukura të dashurisë nga…

Demi dhe Gaforrja Demi dhe Gaforrja kanë një mirëkuptim të pabesueshëm, në çdo gjë të…

Lexo Më Shumë ›

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je të…

Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është makth për njerëzit e shenjës…

Lexo Më Shumë ›

Këto janë dy shenjat më të mençura…

Ashtu siç astrologjia na tregon shenjat më të këqija ose më të pabesat, këtu janë…

Lexo Më Shumë ›

Këto janë çiftet e horoskopit që e…

Kur njerëzit fillojnë të takohen dhe më pas martohen, ata janë plotësisht të sigurtë se…

Lexo Më Shumë ›

Këto 5 femra të zodiakut asnjë mashkull…

Për shumë gra liria dhe pavarësia shkojnë krah për krah në jetën e tyre shoqërore…

Lexo Më Shumë ›

HOROSKOPI ka ndryshuar dhe shenja juaj mund…

Shenjat e Horoskopit, me sa duket, nuk janë siç i kemi ditur deri tani. Edhe…

Lexo Më Shumë ›

Dikush qesh e dikush qan! Ja si…

Efektet e alkoolit janë të ndryshme te të gjithë. Kryesisht, thonë se, ndikues kryesor në…

Lexo Më Shumë ›

Çfarë është Metoda 369?

Ajo njihet si një teknikë manifestimi. Besimtarët pohojnë se kjo metodë lejon praktikuesit të shfrytëzojnë…

Lexo Më Shumë ›

3 mjeshtrat e gënjeshtrave

Ujori: Mos jini të frikësuar për natyrën e tyre të çuditshme. Ujorët janë gënjeshtarë të mirë…

Lexo Më Shumë ›

© Copyright 2020 Radio Eurostar - Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Developed by Webiu DigitalAgency