Flexaustria

Flexaustria eshte nje nder kompanite bashkekohore me nje experience mbi 10 vjecare ne fushen e dyshekeve, dhomave te gjumit dhe aksesoreve te saj.
Certifikata ISO 9001 : 2000 eshte deshmia.Dysheket, dhomat e gjumit, jasteket dhe cdo aksesore tjeter dallon kur ofrohet nga Flexaustria. Gama e aksesoreve qe vjen nga Austria eshte ekskluziviteti yne, jo vetem per cilesine por edhe per bukurine qe ofron.
Persa I perket dyshekeve principi yne eshte se ofrojme:
• Dyshek Latex 100% natyrore, antialergjike dhe antibakteriale.
• Dyshek shauma dhe memory.
Puna me kompani te medha austriake si “Sembella” I ka dhene shume prioritet kompanise tone, sepse te gjithe dysheket jane me kellef te heqshem dhe qe mund te lahen ne lavatrice, kane zona te diferencuara te kolones vertebrale e per me teper te gjihte jane antialergjik dhe antibakterial.
Per me teper dysheket kane sistemin e transpirimit te ajrit. Persa I perket jastekeve jane eksperimentuar nga kombinimi I dy teknologjive nga shauma viskoze dhe elastike si dhe nga shtresa me teknoxhel.Kellefi I jastekeve eshte antialergjik. Endja eshte ne dopjo shtrese I cili mund te hiqet dhe te lahet ne lavatrice. Te ne gjithashtu eshte I disponueshem dhe jasteku me xhel I cili eshte I mire studiuar per mbeshtetjen optimale te qafes dhe kokes.
Nderkohe per dhomat e gjumit ne kemi nje game shume te gjere e cila permban dhoma gjumi
• klasike
• moderne
• e personalizuar.
Kur duam te zhytemi ne nje ambient te ngrohte dhe mikprites zgjedhim dhomat klasike, te cilat jane ambienti I duhur per ate qe deshiron te mobiloje me stil, elegance dhe cilesi. Nese jeni persona qe pelqeni risine, kreativitetin dhe prakticitetin eshte koha per te menduar per nje dhome gjumi moderne.
Sot eshte e mundur per te vendosur per gjithcka qe nga permasat e deri te detajet. Persa I perket dhomes se gjumit te personalizuar, te gjithe e dime se 1/3 e jetes tone kalon duke fjetur, e per kete arsye kemi nevoje per nje ambjent te qete, te harmonishem dhe mbi te gjitha shplodhes.
Kjo dhome te jep mundesine e shplodhjes, studimit ose meditimit. Nuk mund te lem pa permendur kurresesi aksesoret e dhomes se gjumit si: -mbulesa krevati -jastek dekorativ -carcafe -batanije -jorgane te cilat mundesohen nga kompania e mirnjohur italiane si “Cassa Anversa”.
Per me teper kane perberje pambuku, sateni etj. Ne qender te vemendjes ne kemi edhe femijet. Dhoma e tyre duhet te jete nje perralle e vertete dhe kete ne e mundesojme me ndihmen e aksesoreve “Taffeta”. Per me shume duam t’ju japim mundesine per te na vizituar dhe per t’u suprizuar.

×

© Copyright 2020 Radio Eurostar - Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Developed by Webiu DigitalAgency